Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Kategoria: Biznes i Ekonomia

Biznes i Ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Agencja reklamowa - strony internetowe, oprogramowanie »

  Jako fachowa firma kreujemy dla Państwa strony www oraz wysokiej jakości aplikacje na podstawie naszych zdolności oraz długoletniej praktyki. Samodzielna praca, pozwala nam być zależnymi od samych siebie, a w związku z tym możemy wykonywać zlecenia odpowiednio z wyznaczonym uprzednio terminem. Od początku swej działalności, robimy wszystko, aby dostarczyć Wam usługę, która zagwarantuje Wam zróżnicowane możliwości związane z branżą informatyczną. Jako fachowa grupa chcemy sprostać Państwa potrzebom, przez co tworzenie oprogramowania opieramy o innowacyjne technologie programistyczne oraz całościowe optymalizowanie kodu konkretnego programu, tak żeby odpowiadał Waszym oczekiwaniom.

  Data dodania: 11 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Spis, lista, baza katalogów KATSEO - Multikod »

  Strona ma zaprezentować państwu dobre katalogi stron oparte na skrypcie SEOKatalog, który na chwilę obecną jest najczęściej używanym skryptem pod katalogi SEO. Nasza baza katalogów będzie aktualizowana w ciągu 24h od powstania nowego katalogu. Lista katalogów, którą chcemy państwu przedstawić będzie jedynie posiadała wpisy katalogów naszej sieci KATSEO.

  Data dodania: 29 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Perła House - skup i sprzedaż nieruchomości »

  Nasza firma zajmuje się skupem i sprzedażą nieruchomości na obszarze województwa pomorskiego. Chętnie kupimy od Ciebie Twój dom, mieszkanie, a nawet działkę. Chcesz szybko sprzedać się swoją nieruchomość? Zgłoś się do nas! Kupujemy mieszkania za gotówkę, nawet w ciągu 24h! Każda transakcja jest dla nas okazją do powiększania doświadczeń we współpracy z Klientem. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, ponieważ wiemy jak wiele dla Ciebie znaczy, aby Twój dom lub działka trafiła w odpowiednie ręce w zamian za godną zapłatę. Każda transakcja na rynku nieruchomości jest dla nas nie tylko cennym doświadczeniem, ale także okazją do poszerzania horyzontów i podejmowania nowych wyzwań. Dzięki temu z każdym dniem rozwijamy się i zyskujemy coraz lepszą pozycję na rynku trójmiejskich nieruchomości. Zatem jeżeli chcesz sprzedać swoją nieruchomość, nie zwlekaj skontaktuj się z nami już dziś!

  Data dodania: 04 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Warszawa »

  Firma SOLAR oferuje kompleksowe usługi w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Oferujemy obsługę BHP dla firm na terenie miasta Warszawa. Przeprowadzanie i dokumentowanie oceny ryzyka zawodowego na indywidualnych stanowiskach pracy jest obowiązkiem wszystkich pracodawców. Z tego powodu oferujemy profesjonalną i zróżnicowaną pomoc w tym obszarze. Usługi BHP realizowane przez przedsiębiorstwo SOLAR mogą stanowić formę jednorazowych zleceń, bądź miesięczną obsługę na podstawie umowy z Usługodawcą. Zapewniamy szkolenia BHP wstępne oraz okresowe dla pracodawców, osób zarządzających pracownikami, pracowników administracyjno-biurowych, stanowisk inżynieryjno-technicznych czy stanowisk robotniczych. Szkolenia z obszaru ochrony przeciwpożarowej odbywają się w miejscowości Warszawa i obejmują, m. in. warunki ochrony przeciwpożarowej, wykorzystywanie podręcznego sprzętu gaśniczego, sposoby postępowania na wypadek pożaru i warunki ewakuacji. Oferujemy także pomoc w zapewnieniu pracownikom odzieży roboczej i środków ochrony indywidualnej. Różnorodne doświadczenie wynikające z ponad 10-letniego funkcjonowania w branży zapewnia usługi BHP na najwyższym poziomie. Dyplomowana kadra, dzięki wysokim kompetencjom prowadzi fachowe i interesujące szkolenia BHP w mieście Warszawa. Gwarantujemy indywidualne i elastyczne podejście do każdego Klienta.

  Data dodania: 02 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat - Turecka Republika Cypru Północnego »

  Jesteśmy jedyną kancelarią prawną zarejestrowaną na Cyprze Północnym, która obsługuje klientów w języku polskim. Pomagamy w zakupie nieruchomości, a także w zakładaniu firm w państwach lub miastach o bardzo niskim opodatkowaniu, takich jak np. Girne czy Famagusta. Jednak nie jest to nasza specjalność. Specjalizujemy się głównie w kwestiach imigracyjnych, rezydencyjnych, obywatelskich, a także zajmujemy się prawem w zakresie nieruchomości, transakcji handlowych, obsługi bankowości, finansów i inwestycji. Oferujemy także usługę optymalizacji podatkowej. Jeżeli Twoje podatki są zbyt wysokie, to z naszą pomocą, zgodnie z prawem, znacznie je obniżymy lub nawet nie będziesz musiał płacić podatków. Pomożemy Ci również w uzyskaniu drugiego obywatelstwa, wraz z paszportem, co umożliwi bezpodatkowe prowadzenie działalności i zapewni pełne bezpieczeństwo przed organami państwa.

  Data dodania: 01 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • AiKS - biuro księgowe Piaseczno »

  Biuro rachunkowe AiKS oferuje kompleksowe usługi księgowe oraz płacowo-kadrowe. Kompetenta kadra pracowników pomaga różnym klientom, m. in. jednoosobowym działalnościom gospodarczym, małym i średnim przedsiębiorstwom, jak i stowarzyszeniom, fundacjom, spółdzielniom. Biuro posiada dwa oddziały: Piaseczno i Zalesie Górne. Każdy z klientów naszej firmy kontaktuje się z jedną, przeznaczoną do jego obsługi osobą. Biuro rachunkowe AiKS dba o indywidualne podejście do klienta i całkowite zaangażowanie w jego problemy księgowe. Każdy klient może liczyć na pełną dyskrecję i poufność przekazywanych informacji. Wiele kwestii podnoszonych przez klientów wychodzi poza zakres działania biura rachunkowego. Dlatego AiKS współpracuje z cenionymi kancelariami prawnymi i biegłymi rewidentami, dzięki którym żaden problem klientów nie pozostaje bez odpowiedzi. Zespół naszego biura tworzą fachowcy z bardzo dużym doświadczeniem i szeroką wiedzą na temat księgowości, jak również prawa pracy czy przepisów związanych z ubezpieczeniami społecznymi. Ze względu na lokalizację zapraszamy do współpracy w szczególności przedsiębiorców z dwóch miast: Zalesie Górne i Piaseczno. Profesjonalne biuro rachunkowe kieruje usługi również do osób planujących dopiero rozpoczęcie działalności – pomożemy w założeniu przedsiębiorstwa i doradzimy we wszystkich istotnych kwestiach. Biuro księgowe z miasta Piaseczno przyjmuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Umożliwiamy umówienie spotkania poza godzinami otwarcia biura.

  Data dodania: 08 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Foliopaki z nadrukiem »

  Szukasz opakowań doskonałej klasy? Znajdź najlepszych i nie przepłacaj u pośredników. Kalena jest producentem i również zarazem dystrybutorem praktycznie wszystkich możliwych opakowań. W propozycji m. in. taśma pakowa o różnych parametrach, koperty w których możesz wysyłać wszystko bez zagrożenia, że zniszczy się podczas transportu, oraz folia stretch, woreczki i torebki strunowe czy folia bąbelkowa i również koperty z folią bąbelkową, które bezbłędnie sprawdzają się w sklepach internetowych. Jako jedni z nielicznych proponujemy też wysokiej klasy koperty bezpieczne - bankowe a także depozytowe. Znajdziesz także u nas wszystko, co niezbędne jest do obsługi pakowania: samoprzylepne kieszenie foliowe, rękawice ochronne czy etykiety ostrzegawcze, które wskazane jest naklejać na przesyłki, żeby nie zostały zniszczone na przestrzeni transportu.

  Data dodania: 14 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Garaże stalowe »

  Jesteśmy firmą, która od wielu lat oferuje na rynku europejskim, garaże stalowe w różnych wymiarach. Nasze produkty odporne są na niekorzystne warunki atmosferyczne, a także inne zniszczenia mechaniczne. Mamy bardzo dużą ilość zadowolonych klientów na rynku Polskim, jak i zagranicznym. Gwarantujemy wysoką jakość produktów, solidność, trwałość i oryginalność. Nasze garaże przeznaczone są dla osób, które cenią sobie wygląd, jak i funkcjonalność. Skontaktuj się z nami, jeśli szukasz odpowiedniej i uczciwej firmy.

  Data dodania: 13 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Badania ultradźwiękowe »

  Wszystkie konstrukcje ze stali z wiekiem ulegają uszkodzeniu. Tym samym wypada troskliwie weryfikować ich kondycję, co można poczynić poprzez badania nieniszczące. Badania takie wykonuje firmy Koli, działająca od 1991 roku. Jest to prawidłowo znana przedsiębiorstwo na rynku polskim, skoro ma wyjątkowo szeroką ofertę jeżeli chodzi o badania i również testy jakie wykonuje podczas swojej codziennej pracy. Dodatkowo Koli znana jest także z tego, że sprzedaje sprzęt jakie wykorzystywany jest przy badaniach nieniszczących. Sprzęt ten pochodzi od renomowanych wytwórców, za sprawą czego jest wysokiej klasy. Zapewnia tym samym, że wyniki wszystkich wykonywanych badań są wiarygodne i precyzyjne. Koli zawsze z chęcią podejmuje się zleceń od nowych klientów. Jest to bowiem przedsiębiorstwo, która zna się na swojej branży i również zawsze stawia profesjonalizm na pierwszym miejscu.

  Data dodania: 13 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Wysokiej jakości plandeki rusztowaniowe »

  Safex to zakład pracy usługowe, które zaprasza do współpracy firmy działające w różnych branżach. Naszymi usługami wspieramy a w szczególności szeroko pojęty przemysł. Nadto współpracujemy również z firmami budowlanymi, przedsiębiorstwami działającymi w branży pożarniczej, itd. Namawiamy do kontaktu osoby, które prowadzą własną funkcjonowanie rolniczą, gdyż a oprócz tego dla nich mamy atrakcyjnie dopasowaną propozycję. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Was mocne a oprócz tego solidne plandeki, które na pewno spełnią Wasze oczekiwania. Dodatkowo możecie u nas zamówić worki BIG-BAG, pływające zapory przeciwnie olejowe, plandeki antykryzysowe, materiały plandekowe, konstrukcje pneumatyczne a oprócz tego sporo innych. O ile w naszej gotowej ofercie nie ma odpowiednich artykułów, to skontaktujcie się z nami, dlatego że wykonujemy usługi na zamówienie.

  Data dodania: 07 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny druk flexograficzny »

  Firma Remoflex to drukarnia opakowań miękkich z dużym doświadczeniem. Swoim klientom proponuje rozległy wybór produktów. Między nich jest papier parafinowany, folie aluminiowe różnej grubości, laminaty i również pergamin. Drukarnia znana jest z tego, że świadczy bobinowanie, potrzebne przy produkcji cukierków. Poza tym oferuje druk flexograficzny wysokiej klasy. Nadruki realizowane są zgodnie z projektem od klienta, a ceny pozostają na rozsądnym poziomie już od wielu lat. Remoflex wykonuje swoje zamówienia bardzo bardzo szybko, dzięki czemu zawsze dotrzymuje obiecanych terminów. Pracownicy zapewniają klientom profesjonalną obsługę, która pozwala zaznajomić się z pełną ofertą drukarni. Z tej przyczyny każda jednostka ludzka, która zdecyduje się zgłosić do Remoflex i również rozpocząć współpracę z tą drukarnią, zapewne nie będzie tego żałować.

  Data dodania: 04 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Lustra Poznań »

  ZWoNo z siedzibą w Luboniu specjalizuje się w produkcji luster, ale nie tylko. Oferuje także wyroby ze szkła hartowanego, lakierowanego a oprócz tego z grafiką. Działa na rynku ponad 25 lat, zapewniając indywidualne stanowisko oraz wysoką jakość artykułów. Współpracuje z renomowanymi dostawcami szkła. Świadczy usługi dla klientów z takich miast jak Luboń, Poznań, Śrem oraz bez liku innych na terenie Wielkopolski. Wykonuje zabudowy ścian, kuchenne i również drzwi przesuwne ze szkła lakierowanego bądź z grafiką. Szkło hartowane, jakie proponuje przedsiębiorstwo, jest wytrzymałe oraz odporne na zarysowania. Służy ono do produkcji kabin prysznicowych, systemów oraz ścianek przesuwnych, blatów, fasad a oprócz tego balustrad szklanych. Oferując lustra do kuchni, łazienek oraz innych pomieszczeń, ZWoNo realizuje wręcz zamówienia nietypowe. Trudni się pomiarem i montażem.

  Data dodania: 27 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie laserowe materiałów metalowych. »

  Interesuje Cię atrakcyjna oferta na obróbkę metali? Centrum laserowe Veyna oferuje cięcie laserowe oraz frezowanie w materiałach metalowych oraz sztucznych. Usługi mogą być wykonane na materiałach klienta lub na materiałach firmowych. Tworzenie przeróżnych kształtów z precyzyjną dokładnością to dla naszych nowoczesnych maszyn oraz specjalistów nic trudnego.

  Data dodania: 27 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Uszkodzone dolary »

  Oferujemy gotówkę za wycofane z obiegu banknoty a także monety praktycznie wszystkich walut. O ile posiadasz w swoim portfelu stare dolary, funty brytyjskie czy stare korony duńskie i nie wiesz, co z nimi zrobić - przyjdź do nas. Za wycofane banknoty zapłacimy Ci gotówką. Wycenimy je po najkorzystniejszym dla Ciebie kursie, który sprawdzić możesz zarówno na naszej stronie za pomocą kalkulatora jak i również w naszej stacjonarnej placówce w Warszawie. Przejrzyj swoją szufladę i również zobacz, ile możesz zyskać na starych walutach. Świadczymy również usługi w zakresie banknotów uszkodzonych. O ile posiadasz naderwany banknot, który nie został przyjęty w sklepie czy kantorze, odwiedź nasz punkt. Nasza obsługa wyceni banknot a oprócz tego właściwie do uszkodzenia wypłaci określoną kwotę. W zależności od waluty proponujemy dosłownie do 85% wartości rynkowej.

  Data dodania: 27 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Foliowanie wydruków »

  Przedsiębiorstwo Grafdrukpol to spółka z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży poligraficznej. Jak bądź jej siedziba znajduje się w Warszawie, realizuje usługi zarówno na rynku krajowym, jak a także zagranicznym. Jako fachowa drukarnia proponuje ogromny zakres usług. W ich zakres wchodzi lecz i druk różnego rodzaju materiałów, ale także ich przygotowanie do druku i również oprawianie. Dysponuje bogato wyposażonym parkiem maszynowym, introligatornią i również studiem graficznym. Dzięki temu gwarantuje profesjonalną obsługę. Doskonałej klasy druk offsetowy ulotek a także plakatów promocyjnych to tylko część oferty. Grafdrukpol proponuje uszlachetnianie wydruków, druk cyfrowy, sitodruk i również co niemiara więcej. Realizując usługi introligatorskie, realizuje w tym także oprawy klejone proste, szyte i również złożone, a na domiar tego woblery, standy reklamowe i wrzutki.

  Data dodania: 11 08 2020 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Gdańsk »

  Biuro Andrzejczyk Nieruchomości działa na obszarze województwa pomorskiego i również Warszawy. Wychodzi naprzeciw potrzebom klientów oczekujących profesjonalnej pomocy w zakupie lub sprzedaży mieszkania. Chociaż przedsiębiorstwo trudni się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami, realizuje również kolej innych usług. Zajmuje się projektowaniem wnętrz, zapewniając przy tym fachową pomoc w wyborze sprzętów i również materiałów. Oferując doradztwo finansowe, pomaga klientom uzyskać kredyt na zakup nieruchomości. W zakres działania wchodzą także kompleksowe prace modernizacyjne a oprócz tego wykończeniowe w mieszkaniach. Jako zespół fachowców z długoletnim doświadczeniem w branży firma zapewnia indywidualne nastawienie a oprócz tego pełne bezpieczeństwo transakcji. Na profesjonalną obsługę mogą liczyć zarówno klienci indywidualni, jak oraz biznesowi.

  Data dodania: 21 07 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes i Ekonomia

Biznes i Ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: