Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Wyróżnij wpis: selltech.com.pl

Chcesz zareklamować swoją stronę w całym naszym katalogu na wszystkich podstronach? Wybierz z poniższej listy wpis premium:

  • Wpis może znajdować się w 5 kategoriach
  • Link do strony dodatkowo na podstronie Przyjaciół
  • Link do strony rotacyjnie w okienku reklamowym
  • Wpis dodatkowo wyróżniony kolorystyczną ramką
  • Powyższe wyróżnienia obowiązują przez 30 dni od aktywowania strony w serwisie

Płatność Online ( do 55% taniej )

Aby otrzymać kod umożliwiający dodanie wpisu należy dokonać płatności przelewem na stronie zakupu kodów DOTPAY.pl. DOKONAJ PŁATNOŚCI Koszt przelewu to 5 zł z VAT. Po opłaceniu usługi w odpowiedzi otrzymają państwo kod aktywacyjny, który należy wpisać w oznaczone pole KOD.
Usługa SMS dostępna jest w sieciach operatorów: Plus GSM, T-Mobile, Orange, Play. Płatności w serwisie obsługuje Dotpay.pl. Regulamin usługi dostępny jest TUTAJ. Akceptacja strony nastąpi w ciągu 7 dni roboczych. Zgłoszenie strony do Katalogu równoznaczne jest z akceptacją Naszego Regulaminu.

SMS - Usługa niedostępna

Aby otrzymać kod umożliwiający dodanie wpisu należy wysłać SMS na poniżej wskazany numer o podanej treści. Koszt smsa to 10 zł (12,30 zł z VAT). Po wysłaniu smsa w odpowiedzi otrzymają państwo kod aktywacyjny, który należy wpisać w oznaczone pole KOD.
Usługa SMS dostępna jest w sieciach operatorów: Plus GSM, T-Mobile, Orange, Play. Płatności w serwisie obsługuje Dotpay.pl. Regulamin usługi dostępny jest TUTAJ.
Akceptacja strony nastąpi w ciągu 7 dni roboczych. Zgłoszenie strony do Katalogu równoznaczne jest z akceptacją Naszego Regulaminu. Link do formularza służącego do składania reklamacji Kliknij tutaj

ID: Kod: